Apie AutoMag.lt

Nuo 2000 metų kompanija „AGA Baltija“ kasmet stengiasi plėsti savo asortimentą, gerinti teikiamų paslaugų kokybę ir kurti naujas programas.

Dailininkai, kompozitoriai, rašytojai, režisieriai mūsų sielas gydo harmonija. Šitie kūrybingi ir tobulėjantys žmonės kuria mūsų pasaulį ir teikia džiaugsmą. Mes taip pat kuriame ir kursime, kad pasaulis taptų įdomesnis. Gyvenimas susideda iš smulkmenų, ir mes jau daug metų stengiamės, kad naudingos smulkmenos visada būtų šalia jūsų, aišku, su išsamia naudojimo instrukcija. Juk visada įdomu, ką jaučia vyriausias kosminio erdvėlaivio, užtvankos, greitaeigio kreiserio konstruktorius. Ką jaučia žmogus, kuris sukūrė iš pradžių savo vaizduotėje, o paskui ir realybėje milžinišką ir sudėtingą konstrukciją, reikalingą tūkstančiams žmonių?

Tikriausiai pasitenkinimą, kad veltui neleido savo gyvenimo metų ir atliko didelį ir žmonėms naudingą darbą. Kompanija jaučia tą patį, nors „AGA Baltija“ neskrenda į kosmosą ir neplaukia jūromis. „AGA Baltija“ jau daug metų padeda milijonams žmonių palengvinti gyvenimą, išspręsti kad ir mažas, bet problemas, patirti netikėtą džiaugsmą, jog pasisekė sutaupyti pinigų remontui, pagerinti automobilio patogumą ir pratęsti jo tarnavimo laiką, kažką pataisyti pačiam ar tiesiog pakelti savo techninių žinių lygį.

Internetinė parduotuvė AutoMag.lt  siūlo didelį prekių asortimentą skirtą kiekvienam automobilių mėgėjui. Siūlome tik kokybiškas prekes ir paslaugas, o parinkdami asortimentą orientuojamės į automobilio remontui, priežiurai bei jo nepriekaištingam eksploatavinmui reikalingiausias prekes. Prekių asortimentą reguliariai atnaujiname, o neradusiems ieškomos prekės siūlome galimybę apie tai pranešti mums nurodant pageidaujamą jos gavimo datą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje ir atsiskaityti galima naudojantis visomis Lietuvoje veikiančių bankų e-bankininkystės sistemomis ir, žinoma, grynais pinigais, atsiimant prekę.

Nepamirškite apsilankyti AutoMag.lt internetinėje parduotuvėje, nes kiekvieną dieną automag.lt tampa vis didesnis. Laukiame sugrįžtant!

  

Parduotuvė AutoMag.lt įkurta 2013 m., priklauso įmonei UAB "AGA Baltija".

 

Siunčiami duomenys...